لیفت پوست

با افزایش سن به طور طبیعی پوست شل‌تر می‌شود. این کاهش در تعریف به دلیل کاهش سطح کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک پوست است.

متوقف کردن علائم پیری می‌تواند برای بیشتر افراد چالش‌برانگیز باشد، اما نکته جالب این است که این علائم را می‌توان کاهش داد! البته با داشتن یک روتین مراقبت از پوست و همچنین برخی تغییرات در سبک زندگی

کلید حفظ سلامت پوست، محافظت در برابر آفتاب است. حتی اگر داخل خانه هستید، باز هم در معرض نور خورشید قرار دارید. اشعه ماوراء بنفش فوق‌العاده قدرتمند است و می‌تواند روند پیری را به شدت تسریع بخشد. بنابراین مهم است ضدآفتابی را پیدا کنید که از استفاده از آن را به‌عنوان بخشی از برنامه روزانه خود بدانید

کرم ضد آفتاب و ضد پیری (پوست خشک تا نرمال)

خواب همیشه مهم است. زیرا در این زمان ترمیم سلولی انجام می‌شود. خواب خوب شبانه همچنین به سلول‌های ما زمان استراحت می‌دهد تا خودشان را ترمیم کنند.

آنتی‌اکسیدان‌ها حفظ رطوبت را افزایش می‌دهند که می‌تواند علاوه بر سفت‌تر کردن پوست، باعث درخشش و جوانی شود. بهترین آنتی‌اکسیدان‌ها برای سفت شدن پوست صورت حاوی ویتامین سی، نیاسینامید و رتینول هستند.

ویتامین سی یکی از محبوب‌ترین آنتی‌اکسیدان‌ها در روتین مراقبت از پوست است. تولید کلاژن و الاستین را تسریع می‌کند که در نتیجه آن پوست محکم می‌ماند.

سرم ویتامین سی پوست تراست

هرگز اهمیت نوشیدن آب کافی را دست کم نگیرید. آب نه‌تنها بر روی پوست، بلکه بر سلامت کلی شما تأثیر مثبتی دارد.آب رازی است برای سفت شدن پوست صورت شما پس ساده از کنارش نگذرید.

Bookmark the permalink.

دیدگاهتان را بنویسید